Uzņemšana RTU Liepājas Jūrniecības koledžā

No 1. jūlija Rīgas Tehniskās universitātes Liepājas Jūrniecības koledžā (RTU LJK) norisinās uzņemšana profesionālās vidējās izglītības programmās un īsā cikla pilna un nepilna laika profesionālās augstākās izglītības studiju programmās 2024./2025. studiju gadam.

 

Koledžā var iegūt gan profesionālo vidējo, gan īsā cikla profesionālo augstāko izglītību, kas nodrošina augstu sagatavotības līmeni atbilstoši jaunākajām prasībām jūrniecības nozarē.

20.06.2024.
aktuāls

Turpinās programmas “Latvijas skolas soma” aktivitātes

  2023./2024. mācību gada otrajā semestrī RTU LJK profesionālās vidējās izglītības programmu audzēkņi aktīvi izmantojuši iespēju izzināt Latviju ar kultūras norišu starpniecību, izmantojot programmas “Latvijas skolas soma” piedāvājumu. Aprīlī S-11, M-41 un M-42 grupu jaunieši kopā ar audzinātājām Anitu Pūpolu un Randu Misāni viesojās Ventspilī, izzinot senās Livonijas ordeņa pils vēsturi un  muzeja bagātīgo ekspozīciju.

11.06.2024.
Latvijas skolas soma

Pirmais koledžas Šaha turnīrs pulcē kuplu dalībnieku skaitu

 Aizvadīts Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Liepājas Jūrniecības koledžas pirmais Šaha turnīrs, kurā kopumā piedalījās divdesmit seši šahisti – koledžas audzēkņi un studenti, kā arī saimniecības daļas pārstāvis Sergejs Porohins, kurš kā vienīgais koledžas darbinieks piedalījās šajā turnīrā.

 

·        Pirmo vietu izcīnīja Iļja Musijenko (S-31A).

·        Otrajā vietā ierindojās Demirs Safins (S-51A). 

·        Trešo vietu ieguva Gļebs Krutikovs (S-21A).

·        Ceturtajā vietā palika Sergejs Porohins (RTU LJK).

 

20.05.2024.
aktuāls

Spraigās cīņās aizvadīta koledžas sporta diena

25. aprīlī (2024.g) notika RTU Liepājas Jūrniecības koledžas Pavasara Sporta diena, kurā kopumā piedalījās ap 140 mācību iestādes izglītojamo. Sacensības notika gan komandu, gan individuālajās disciplīnās.

Sporta dienu atklāja  RTU LJK direktors Jānis Džeriņs, sveicot visus dalībniekus un novēlot gan izturību un cīņas sparu, gan sportisko veiksmi. Koledžas sporta skolotājs Ņikita Putilovs sniedza spēka vingrinājumu paraugdemonstrējumus un pēc kopīgās iesildīšanās sacensības varēja sākties. Lai noskaidrotu labākās komandas puiši sacentās volejbolā, futbolā, kā arī notika fotoorientēšanās sacensības pilsētvidē, kurās vienā komandā startēja gan puiši, gan meitenes. Paralēli komandu sacensībām notika sacensības tādās individuālajās disciplīnās, kā atspiešanās no zemes balstā guļus, vēdera preses vingrinājums un lēkšana ar lecamauklu.

29.04.2024.
Sports Studenti

LĪDZ OKTOBRIM RTU ZINĀTKĀRES CENTRĀ "FUTURIMO RĪGA" BŪS SKATĀMA INTERAKTĪVA JŪRNIECĪBAI VELTĪTA IZSTĀDE "TAVS KOMPASS RĀDA UZ JŪRU"

Izmēģināt vadīt kuģi vējā un viļņos, plānot kuģu satiksmi Rīgas jūras līcī, piedalīties hidrotērpa un glābšanas vestes uzvilkšanas ātruma sacensībās un iepazīt kuģa uzbūvi – to un daudz ko citu var uzzināt jaunajā Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) zinātkāres centra «Futurimo Rīga» izstādē «Tavs kompass rāda uz jūru». Izstāde ļauj bērniem un jauniešiem ar interaktīvu eksponātu un dažādu uzdevumu palīdzību iepazīt jūrniecības daudzpusību un inženiertehniskās prasmes, kas nepieciešamas darbā uz kuģiem, ostās un uzņēmumos, kas saistīti ar jūrniecību.

24.04.2024.
aktuāls

Rīgas Tehniskās universitātes

Liepājas Jūrniecības koledža

Tālr.: +371 63424880
Mob.: +371 29130491
kanceleja@ljk.lv
Uliha ielā 5, Liepāja, LV-3401
Pirmdien - Piektdien: 08.00 - 16.30