Ziemassvētku un Jaunā gada konkurss Liepājas Jūrniecības koledžā

04.01.2023.

Noslēdzoties 2022. gadam, Liepājas Jūrniecības koledžas Jūrskolas audzēkņi tika aicināti piedalīties atraktīvā konkursā ar devīzi: “Kad jūrā nav eglītes, svētkos uz kuģa var rotāt …”. Topošo kuģu mehāniķu un stūrmaņu uzdevums bija – Ziemassvētku un Jaunā gada svinību tematikā izrotāt kādu no lietām, priekšmetiem, kas rodami uz kuģa vai jūrā, ja svētkus nāktos pavadīt tur, bet tradicionālā eglīte nav pieejama.

 

Savu izdomu un atraktivitāti parādīja 5 Jūrskolas audzēkņu grupas, 20. decembrī žūrijas vērtējumam nododot savus radītos svētku dekorējumus. Neatkarīgā žūrija, kurā darbojās LJK personāldaļas vadītāja Maira Grosa, pedagoģes Mārīte Petrauska un Elīna Dimza, sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase un studējošo Pašpārvaldes pārstāvis Deivids Griņevičus, visus darbus vērtēja 10 punktu sistēmā, ņemot vērā dekorējuma atbilstību konkursa tēmai, izpildījuma radošumu, oriģinalitāti un rūpību.

 

Pēc rezultātu apkopošanas par trešās vietas ieguvējiem kļuva grupas M-32 topošie mehāniķi, bet otro vietu saņēma kolēģi no grupas M-31. Pirmo vietu izcīnīja S-21 grupas audzēkņi. 

 

Visu godalgoto vietu saņēmēji tika pie saldām Ziemassvētku balvām, bet pirmās vietas ieguvējiem būs iespēja apmeklēt Liepājas ledus halli un izbaudīt slidošanas prieku. 

 

 

Gita Girņus, LJK metodiķe studiju un audzināšanas darbā

 

Rīgas Tehniskās universitātes

Liepājas Jūrniecības koledža

Tālr.: +371 63424880
Mob.: +371 29130491
kanceleja@ljk.lv
Uliha ielā 5, Liepāja, LV-3401
Pirmdien - Piektdien: 08.00 - 16.30