Nāc studēt Liepājas Jūrniecības koledžā

LIEPĀJAS JŪRNIECĪBAS KOLEDŽA – LABA IZVĒLE 9. UN 12. KLAŠU ABSOLVENTIEM!

Liepājas Jūrniecības koledža ir dibināta 1876. gadā un ir vecākā jūrskola Latvijā. Mācību iestāde piedāvā apgūt gan Latvijas, gan ārvalstu darba tirgū pieprasītas un labi apmaksātas profesijas jūrniecības jomā.

Jauniešiem ar pamatskolas izglītību Liepājas Jūrniecības koledžas Jūrskola piedāvā akreditētas profesionālās izglītības programmas kuģu mehāniķa un kuģu vadītāja kvalifikācijas iegūšanai.

Jauniešiem ar vispārējo vidējo vai vidējo profesionālo izglītību Liepājas Jūrniecības koledža piedāvā akreditētas pilna un nepilna laika pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas kuģu vadītāja, kuģu mehāniķa un loģistikas speciālista kvalifikācijas iegūšanai.

Mācību iespējas izglītības iestādē ir elastīgas un piemērotas dažādiem mūsu audzēkņu iepriekšējās izglītības līmeņiem. Zināšanas iespējams apgūt izmantojot arī e-apmācības risinājumus.

Vienlaikus ar pamatstudijām koledža īsteno profesionālās pilnveides izglītības programmas un tālākizglītības programmas studentu un jūrniecības speciālistu kvalifikācijas paaugstināšanai un kompetences uzturēšanai atbilstoši IMO un STCW konvencijas prasībām un normatīviem dokumentiem.

Liepājas Jūrniecības koledžai ir sava laivu bāze, dzinēju remontu darbnīca un mācību kuģis, kur topošie jūrnieki iziet praktiskās apmācības. Kopumā Liepājas Jūrniecības koledžā mācās vairāk nekā 1000 izglītojamo. Koledžai ir studentu viesnīca.

Liepājas Jūrniecības koledžā strādā kvalificēti mācību spēki, kas nodrošina zināšanu apguvi augstā līmenī. Koledža, sniedzot profesionālo izglītību un tehnisko apmācību, ikvienam kursantam nodrošina maksimālas izaugsmes iespējas savā specialitātē.

Mājaslapa ir izstrādes stadijā. Aktīvi strādājam, lai papildinātu saturu. skatīt veco versiju

Liepājas Jūrniecības koledža

Tālr.: +371 63424880;
Mob.: +371 29130491
kanceleja@ljk.lv
Uliha ielā 5, Liepāja, LV-3401
Pirmdien - Ceturtdien: 08.00 - 17.00
Piektdien: 08.00 - 14.00