Koledžas audzēkņi konkursā “Mācos pats” saņem Goda rakstu

18.05.2021.

Studenti

Liepājas Jūrniecības koledžas M-11 audzēkņi Artemijs Stepaņenko, Maksims Ručjevs un Daniils Lori kopā ar audzinātāju Randu Misāni piedalījās skolēnu atziņu konkursā par attālināto mācīšanos “Mācos pats” un saņēma Goda rakstu par veiksmīgu dalību konkursā.
Goda raksts "Mācos pats"
Konkursa organizators, vecāku organizācija “Mammamuntetiem.lv”, informē, ka kopumā saņemti vairāk nekā 550 radošie darbi no skolēniem visos Latvijas reģionos! Konkursa galvenais uzdevums – dalīties savās atziņās un pārdomās par attālināto mācīšanos, akcentējot gan izaicinājumus, gan ieguvumus. Darbus konkursanti drīkstēja iesniegt brīvā formātā - komiksi, dzejoļi, pašsacerētas dziesmas, kolāžas, video u.c., atklājot savus talantus un prasmes.

Audzinātāja Randa Misāne: “Mūsu koledžas jauniešiem šis nav pārāk viegls mācību gads, jo mācības norisinās attālināti un saskarsmes iespējas - gan savstarpējās, gan ar līdzcilvēkiem - bija ļoti ierobežotas. Ik palaikam no audzēkņiem dzirdēju dažādas domas un atziņas, pat kritiku par šo periodu. Tā kā internetā tiks izsludināts konkurss “Mācos pats”, kurā skolas vecuma jaunieši tika aicināti izpaust savas domas un secinājumus par attālināto mācīšanos, tad nolēmu, ka šajā konkursā vajadzētu piedalīties arī mūsu audzēkņiem.  

M-11 grupas jaunieši bija visatsaucīgākie, tāpēc tieši ar šo grupu mēs izlēmām piedalīties konkursā, kuru atbalstīja arī Izglītības un zinātnes ministrija. Audzināšanas stundā izrunājām konkursa nosacījumus un prasības, kā arī iesniedzamo darbu formātus savu domu atspoguļošanā un sākām veidot radošos darbus. 

Tā kā konkursa prasībās bija limitēts audzēkņu skaits no katras pārstāvētās skolas, tad izveidojām paši savu elektronisko iekšējo balsojumu, kurā piedalījās ikviens grupas M-11 audzēknis, lai nobalsotu par darbu, kurš patika vislabāk un kuru varētu sūtīt aizstāvēt Liepājas Jūrniecības koledžas godu. Balsojums notika individuāli, tāpēc galarezultāts pārsteidza – gandrīz vienādu balsu skaitu saņēma trīs jaunieši – Maksims Ručjevs, Daniils Lori un Artemijs Stepaņenko. Šo puišu darbi bija krāsaini un rūpīgi sagatavoti. Tie pārsteidza gan ar noformējumu un specefektiem, gan ar viņu pārdomām par šo laiku un mācīšanos, kā arī informātikā sniegtajām zināšanām, par ko man prieks, jo redzams, ka jaunieši prot un vēlas izmantot šīs zināšanas praksē. Visi trīs darbi tika iesniegti konkursā.

Galarezultātā mūsu audzēkņi saņēma Goda rakstu par brīnišķīgajiem darbiem! Paldies Maksimam, Daniilam un Artemijam! Paldies arī visai M-11 grupai par dalību un atsaucību!” 

Arī konkursa organizatori saka lielu un sirsnīgu paldies ikvienam dalībniekam, arī skolotājiem un vecākiem, kuri līdzdarbojušies un atbalstījuši savus skolēnus konkursa radošo darbu veidošanā.
 
Indra Grase
LJK sabiedrisko attiecību speciāliste

Mājaslapa ir izstrādes stadijā. Aktīvi strādājam, lai papildinātu saturu. skatīt veco versiju

Liepājas Jūrniecības koledža

Tālr.: +371 63424880;
Mob.: +371 29130491
kanceleja@ljk.lv
Uliha ielā 5, Liepāja, LV-3401
Pirmdien - Ceturtdien: 08.00 - 17.00
Piektdien: 08.00 - 14.00