Informē par mācību iespējām Liepājas Jūrniecības koledžā

04.03.2021.

Studenti

Kā ierasts, gada sākumā Latvijā notiek aktivitātes, lai iepazīstinātu topošos skolu absolventus ar tālākizglītības iespējām. Šogad, ievērojot noteiktos ierobežojumus, informatīvie pasākumi tiek organizēti attālināti.

17. februārī koledžā tika filmēts video sižets, kurā M-51A grupas students Toms Milzers dalījās savā pieredzē par mācībām un studijām Liepājas Jūrniecības koledžā, aicinot jauniešus nākotnē par savu izvēlēties ar jūrniecību saistītu profesiju. Video informācija tika sagatavota “Karjeras nedēļai”, kas risināsies Liepājā no 8. līdz 12. martam, projektu īsteno Liepājas Jauniešu māja.

Savukārt 18. februārī Inženiertehniskās nodaļas vadītāja Marina Treguba, Kuģu vadītāju nodaļas vadītājs Ziedonis Baušenieks, loģistikas programmas vadītāja Marija Prusa un direktora vietnieks Jānis Džeriņš piedalījās Ēnu dienā, kas šogad Liepājā notika attālināti. Tiešsaistē jaunieši koledžas pārstāvjiem uzdeva jautājumus par mācību iespējām koledžā, par stipendijām audzēkņiem un darba iespējām pēc mācību pabeigšanas. Šis karjeras ievirzes pasākums palīdzēja skolēniem mērķtiecīgi plānot savu karjeru, izdarīt izvēli par savu nākotnes profesiju. Pasākums tika rīkots sadarbībā ar Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldi un Liepājas 15. vidusskolu. Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes eksperte jaunatnes un karjeras jautājumos Aelita Jankovska norādījusi, ka ir gandarīta par ikvienu iestādi, uzņēmumu un speciālistu, kurš bija gatavs veltīt laiku sarunai ar jauniešiem, dalīties savā pieredzē, iepazīstināt ar ikdienas veicamajiem pienākumiem, lai veicinātu izpratni un ieinteresētu jauno paaudzi.

Turpretī 23. februārī Liepājas Jūrniecības koledža piedalījās Tukuma, Engures un Jaunpils novada organizētajā pasākumā “Pieslēdzies savai karjerai!”. Lai uzzinātu vairāk par koledžu kā mācību iestādi un šeit apgūstamajām profesijām, tiešsaistes sesijai iepriekš bija pieteikušies ap 20 jauniešu – 9. un 12. klašu absolventi. Sarunu tiešsaistē vadīja un uz jautājumiem atbildēja koledžas metodiķe studiju un audzināšanas darbā Gita Girņus.
 
Informāciju sagatavoja Gita Girņus, LJK metodiķe

Rīgas Tehniskās universitātes

Liepājas Jūrniecības koledža

Tālr.: +371 63424880;
Mob.: +371 29130491
kanceleja@ljk.lv
Uliha ielā 5, Liepāja, LV-3401
Pirmdien - Ceturtdien: 08.00 - 17.00
Piektdien: 08.00 - 14.00