Apsveicam absolventus!

30.06.2023.

Studenti

RTU Liepājas Jūrniecības koledžā (RTU LJK) 30. jūnijā valdīja svētku noskaņa -  reizē svinīga un reizē satraukumu pilna. Kopumā diplomus par iegūto izglītību saņēma 84 jaunie jūrnieki.

 

Diplomus par 1. līmeņa profesionālo augstāko izglītību un profesionālo kvalifikāciju – kuģu vadītājs, vai kuģu mehāniķis, vai loģistikas speciālists saņēma 46 absolventi. Savukārt 38 Jūrskolas absolventi saņēma Diplomus par profesionālo vidējo izglītību kuģu vadītāja vai kuģu mehāniķa specialitātē. Novēlam jaunajiem speciālistiem piepildīt savus sapņus! Un lai izvēlētā profesija nav tikai darbs – lai tas ir arī aizrautīgs piedzīvojums ar jauniem izaicinājumiem, jaunām iespējām un jauniem draugiem.

 

Labākie mācībās un aktīvākie sabiedriskajā darbā RTU LJK un Jūrskolas audzēkņi saņēma Pateicības rakstus. Taču apsveikumus saņēma ne tikai absolventi un viņu vecāki, bet arī pedagogi, kuri savas zināšanas un prasmes sniedza visa gada garumā. 

 

RTU LJK turpmākās attīstības mērķis ir turpināt veidot mūsdienīgu mācību tehnoloģisko bāzi, lai topošo speciālistu apmācības procesu organizētu izmantojot jaunākās tehnoloģijas, atbilstoši Starptautiskās konvencijas par jūrnieku sagatavošanu un sertificēšanu (STCW) prasībām, kas nosaka jūrnieku profesionālās sagatavošanas un sertificēšanas sistēmu visā pasaulē.

 

Savukārt no 03. jūlija, RTU LJK uzņems studējošos ar vidējo vai vidējo profesionālo izglītību pilna un nepilna laika 1. līmeņa profesionālās augstākās izglītības studijām šādās programmās: kuģu mehāniķis, kuģa vadītājs un loģistikas speciālists. Bet RTU LJK Jūrskola piedāvā profesionālās vidējās izglītības programmas audzēkņiem ar pamatskolas izglītību kuģu vadītāja un kuģu mehāniķa specialitātē. Tuvāka informācija RTU Liepājas Jūrniecības koledžas mājas lapā ljk.lv. Indra Grase

RTU Liepājas Jūrniecības koledžas

sabiedrisko attiecību speciāliste

Rīgas Tehniskās universitātes

Liepājas Jūrniecības koledža

Tālr.: +371 63424880
Mob.: +371 29130491
kanceleja@ljk.lv
Uliha ielā 5, Liepāja, LV-3401
Pirmdien - Piektdien: 08.00 - 16.30