Studiju programmas

 • Loģistikas speciālists

  Loģistikas speciālists

  Latvija ir Eiropas rietumu un austrumu ceļu krustojums, tā ir ieinteresēta loģistikas sfēras attīstībā. Mūsdienu loģistikas speciālists ir menedžeris, mārketologs un ekonomists vienā personā.

  Lasīt vairāk
 • Kuģu mehāniķis

  Kuģu mehāniķis

  Programmu uzdevums ir nodrošināt izglītojamiem specializēšanos izvēlētajā - kuģa mehāniķa specialitātē atbilstoši mūsdienu prasībām. Kuģa mehāniķis nodrošina kuģa iekārtu un mehānismu nepārtrauktu darbību un rūpējas par to uzturēšanu tehniskā kārtībā. Tā pienākumos ir arī dežurēt, jeb veikt tā sauktās sardzes stundas.

  Lasīt vairāk
 • Kuģu vadītājs

  Kuģu vadītājs

  Liepājas Jūrniecības koledža ir pirmā līmeņa augstākās izglītības iestāde ar struktūrvienību Jūrskola, kurā īsteno 3. un 4. līmeņa profesionālās izglītības programmas. Kuģu vadītāju nodaļā var apgūt vidējo profesionālās izglītības programmu un divas augstākās 1.līmeņa profesionālās izglītības programmas.

  Lasīt vairāk
 • ERASMUS

  ERASMUS

  2014. gada nogalē Liepājas Jūrniecības koledža saņēma Erasmus Augstākās Izglītības Hartu. Erasmus Augstākās Izglītības Harta ir Eiropas Komisijas izsniegts rakstisks dokuments, kas dod iespēju augstākās izglītības institūcijām piedalīties Erasmus programmas aktivitātēs.

  Lasīt vairāk

Mūžizglītības nodaļa

Vasaras periodā pieteikšanās kursiem notiek elektroniskā veidā. Reģistrācijas veidlapa ir pieejama mūsu mājaslapā www.ljk.lv sadaļā Mūžizglītība-Pieteikties kursiem. Elektroniskie pieteikumi automātiski piereģistrē Jūs izvēlētajos mācību kursos. Ar Jums sazināsies  lietvede. Augustā kursi nenotiks.

PPP kursi vasaras periodā nenotiks, tuvākais mēnesis uz ko var pierakstīties ir septembris. Lai pieteikties KM un KV mācībām uz septembri sūtiet epastus uz svetlana.raksa@ljk.lv.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām