Konsultāciju grafiks jūrskolas audzēkņiem:

 

Individuālais darbs ar audzēkņiem

Individuālais darbs ar studentiem

Laiks

Janvāris

Februāris

Marts

Aprīlis

Maijs

Janvāris

Februāris

Marts

Aprīlis

Maijs

Anosovs Viktors

 

 

29

26

24

 

22

1,8,15,22,29

5,12,19,26

10,17,24

15.00-16.30

Baušenieks Ziedonis

 

 

29

26

24

 

27

20,27

10,24

15,22

15.00-16.30

Bauže Inga

 

 

 

28

12,19

 

 

24

21,28

12,19,26

13.30-14.30

Beļakova Olga

 

 

27

24

22

 

20,27

6,13,20,27

3,10,24

8,15,22,29

15.00-16.30

Belozjorovs Aleksandrs

Katru nedēļu pirmdiena, otrdiena, trešdiena

Katru nedēļu pirmdiena, otrdiena, trešdiena

8.00-8.30

Borisevich Georgy

 

 

22

26

24

 

22

1,8,15,29

5,12,19

3,10,17,31

15.00-16.30

Bulkina Larisa

 

 

29

26

24

 

 

22

5,19,26

10,17,24

16.30-17.30

Domiņuks Anatolijs

 

 

 

 

 

6,13,20,27

3,8,10,15,17,22,24

8,10,15,17,22,

24,29

5,7,12,19,21,

26,28

3,5,1017,

19,24

13.25-15.00

Dmitrijevs Nikolajs

 

28

7,14,21,28

4,11,18,25

9,16,23

 

22

1,8,15,22,29

5,12,19,26

3,10,17,24

15.00-16.00

Dreiblathena Santa

 

 

 

 

 

 

28

28

25

30

15.00-16.00

Dreimanis Vladimirs

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gajevska Tatjana

 

21,28

7,14,21,28

4,11,18,25

2,9,16

12,19,26

16,23

2,9,16,23,30

6,13,20,27

11,18,25

15.00-16.30

Jevgrafova Jūlija

 

 

 

 

 

 

28

28

27

16,30

15.00-16.30

Jurins Vjačeslavs

 

 

 

 

 

Katru nedēļu otrdiena, trešdiena

13.25-15.00

Ivanovs Oļegs

 

16,20,23,27

6,6

 

 

 

 

 

 

 

15.00-16.00

Makarova Tatjana

 

 

10,17,24,31

7,21,28

12,19,26

6,13,20,27

3,10,17,24

3,10,17,24,31

7,21,28

5,12,19,26

12.00-13.25

Mutors Mihails

 

22

29

26

17,24

 

22

1,8,15,22,29

5,12,19,26

3,10,17,2431

15.00-16.30

Pahomova Irina

2,9,16,23,30

6,13,20,27

6,13,20,27

3,10,24

8,15,22,29

 

 

 

 

 

15.00-15.40

Panteļejeva Rita

16

13

6

10

2,30

2

6,13,

6

3,10,24

2,9,16,30

15.00-16.30

Petrovska Mārīte

 

13,20,27

6,13,20,27

3,10,24

8,15,22,29

 

15,22

1,8,15,22,29

5,12,19,26

3,10,17,24

15.00-16.00

Pilverta Ervita

 

22

1,15,29

5,12,26

3,10,17

 

22

8,22

19

24

16.30-17.00

Poļakova Olga

 

 

15,29

12,26

17,24

 

22

1,8,15,22,29

5,12,19,26

10,17,24

15.00-16.30

Potapenko Natālija

 

21,28

14,28

11,25

9,23

 

21,28

7,14,21,28

4,11,18,25

9,16,23,30

15.00-16.30

Priedols Valdis

 

23

16,30

20,27

18,25

 

 

 

 

 

15.00-16.00

Prusa Marija

 

 

 

 

 

 

22

1,8,15,22,29

5,12,19,26

10,17,24

15.00-16.30

Pūpola Anita

24

7

7

4,18,25

9

 

 

 

 

 

15.00-16.00

Purklāvs Zigurds

 

 

 

26

24

 

22

8,22,29

5,12,19,26

3,10,17,24

13.25-15.00

Putniņa Dzintra

26,30

1,22

15,29

12,26

10,29,31

 

 

 

 

 

15.00-16.00

Raits Eduards

 

 

24

28

19

 

 

 

 

 

13.25-15.00

Raksa Svetlana

 

22

22

26

24

10,17,24,31

7,14,21

7,14,21

4,11,18,25

9,16,23,30

15.00-16.00

Robina Tatjana

 

7

23

27

25

31

21,22,28

21,28

12,19,25

17,23,24

15.00-16.00

Sabule Iveta

 

 

 

 

 

 

21

7,21

11,25

9,23

15.00-16.00

Safjanovs Eduards

 

2,9,16,23

2,9,16,23,30

6,13,20,27

11,18,25

 

2,9,16,23

2,9,16,23,30

6,13,20,27

11,18,25

16.30-19.00

Sikuriņecs Vitālijs

25

22

29

26

31

 

 

 

 

 

15.00-16.30

Solovjov Vladimir

 

27

6,13,20,27

3,10,24

8,15,22,29

 

20,24,27

3,6,10,13,17,20,24,27,31

3,7,10,21,24,

28

5,8,12,15,19,22,19

15.00-16.30

Šeluhanova Tatjana

 

 

 

 

 

 

 

 

24

22

15.00-16.30

Šmite Elīna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šumiļina Olga

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Treguba Marina

 

23

21,28

18,27

16,25

 

21,23,27,28

2,6,9,14,23,28

6,10,18,20,24

2,11,15,18

15.00-16.30

Upenieks Nauris

 

 

 

 

 

Katru nedēļu pirmdiena, trešdiena

15.00-16.30

Utrobina Tatjana

 

28

14,28

11,25

16,23

 

21,28

7,14,21,28

4,11,18,25

2,9,16,23

15.00-16.30

Zustere Sanita

 

2,14,23

2,15,23

5,13,20

3,11,24

 

22

21

25

16,25

15.00-16.30