Jūrskola

Uzņemšanas rezūltāti!

  1. Abramčiks       Markuss          
  2. Družiņins         Daniels           
  3. Gjulijeva          Jaruša             
  4. Hmeļuks          Marks             
  5. Jankins             Andrejs          
  6. Jesipenko         Artjoms          
  7. Katlaps            Roberts           
  8. Kogans            Igors               
  9. Komisarovs     Nikita             
  10. Konohina        Sofija                           
  11. Ļitvinovičs      Česlavs           
  12. Marcinkus       Nils                 
  13. Putrašēvics      Damars           
  14. Romanovskis   Ēriks               
  15. Romaņuks       Daniels           
  16. Rots                 Edgars            
  17. Rudenskis       Artjoms          
  18. Sevastjanovs   Daņila             
  19. Sisenis             Artūrs             
  20. Skutuls            Danieļus         
  21. Sķuduls           Markuss Aleks    
  22. Sorokins          Deniss            
  23. Stremilovs       Artjoms          
  24. Šakalis             Enno               
  25. Šumskis           Andrejs          
  26. Tihonovs         Arturs
  27. Uztics              Kristaps             
  28. Ūdriņš             Emīls              
  29. Voskobojevs   Artjoms          
  30. Žuta                 Ksenija           
  1. Andreisons      Mareks            
  2. Bašmarina       Anastasija       
  3. Beļajevs           Aleksandrs     
  4. Boreiko           Artjoms          
  5. Cimbals           Rainers           
  6. Čepukaite        Samanta         
  7. Djačenko         Mihails
  8. Dombrovskis   Aleksandrs     
  9. Fraktnieks       Renārs            
  10. Hismatullins    Aleksandrs     
  11. Jefimovs          Dāvids            
  12. Korkazevičs    Andrejs          
  13. Korņešovs       Artjoms          
  14. Kraučuks         Niks
  15. Kuzmičenko    Artūrs                
  16. Ķurbe              Jēkabs             
  17. Linde               Edgars            
  18. Mamedovs      Markuss          
  19. Morozovs        Daņila             
  20. Polis                Einārs             
  21. Popruga           Maksims         
  22. Rendinieks      Kristaps          
  23. Sarkisjans        Ēriks               
  24. Šakels              Artis               
  25. Tereškins         Vadims           
  26. Tolstikovs        Daniels           
  27. Udalovs           Tomass                     
  28. Vasiļjevs          Žans               
  29. Zlotins             Daniils            
  1. Aļmejevs         Marats            
  2. Belonogins      Iļja                  
  3. Bezzubovs       Danils             
  4. Borodins         Romans          
  5. Dolgušins        Iļja                  
  6. Jegorskis          Sergejs            
  7. Kalašņikovs     Daņiils            
  8. Kaļazins          Vladislavs      
  9. Koļesņikovs    Maksims         
  10. Konovalovs     Aleksejs          
  11. Korsakovs       Daniels           
  12. Kurbanbajevs  Romāns          
  13. Kustovs           Pjotrs              
  14. Lakstīgala        Ņikita             
  15. Luchik             Nikolay          
  16. Ļovins             Ņikita             
  17. Meškovs          Maksims         
  18. Panovs             Aleksandrs     
  19. Petrovs            Ivans              
  20. Pērkons           Niks Andris    
  21. Rjabinskis        Deniss            
  22. Romaškovs      Deivids           
  23. Straževs           Jegors             
  24. Vasiļjevs          Davids            
  1. Ādmīdiņš        Viktors           
  2. Bulovs             Bogdans         
  3. Cibuļa              Deniss            
  4. Freimanis         Roberts           
  5. Grodskis          Renārs            
  6. Ismaelis           Aleksejs          
  7. Jegor                Boriss             
  8. Korols             Rihards           
  9. Krauze             Dāvis              
  10. Kuzņecovs      Daniels           
  11. Matvejevs        Daņila             
  12. Mickēvičs        Pāvels             
  13. Mihaļovs         Sergejs            
  14. Novads            Mārcis            
  15. Novikovs         Ņikita             
  16. Palagņuks        Daniils            
  17. Pavlovs            Maksims         
  18. Roģis               Toms              
  19. Roleynik          Nikita             
  20. Rozenbergs     Ruzlans          
  21. Sidorovs          Ņikita             
  22. Spizharny        Maksim          
  23. Tihonovs         Mihails
  24. Žuta                 Maksims          

Liepājas Jūrniecības koledžas jūrskolā tiek uzņemti audzēkņi ar 9 klašu izglītību šādās programmās:

Reflentanti tiek ieskaitīti konkursa kārtībā, ņemot vērā 9. klases beigšanas atestāta atzīmes šādos priekšmetos: latviešu valoda, angļu valoda, matemātika.

Uzņemšanas noteikumi 2017/2018 mācību gadam.

Uzņemšanas komisija brīdina pretendentus, ka saskaņā ar Jūrlietu pārvaldes un jūras drošības likuma 29. panta (1 prim) daļu, kā arī  Ministru kabineta 2014. gada 3. jūnija noteikumu Nr.273 "Noteikumi par jūrnieku veselības atbilstību darbam uz kuģa"  (1.1. apakšpunkts) aktuālās redakcijas nosacījumiem, reflektantiem jāiesniedz IZZIŅU par personas veselības stāvokļa atbilstību darbam uz kuģa izraudzītajā specialitātē.

Izziņa izsniedzama pēc tam, kad veikta veselības pārbaude saskaņā ar minētajos MK noteikumos Nr. 273 noteikto veselības pārbaudes kārtību un kritērijiem topošajiem studentiem.