Topošie jūrnieki pirmo reizi piedalās ZZ Čempionātā

Kaut arī koledžas komandai šoreiz nepaveicās, lai kvalificētos finālam, tomēr sportiskais azarts un jautri pavadītais laiks ir lielākais ieguvums mūsu komandai.

Stadionā "Daugava" 11. maijā norisinājās Latvijas vērienīgāko skolēnu sporta un prāta spēļu "ZZ Čempionāta"  trešais pusfināls. Lai tiktu uz pusfinālu, klasēm vai grupām sākotnēji bija jāizpilda mājas darbs – jāizveido video par sevi, kā arī jāsagatavo klases/grupas apraksts, ko koledžas komandai veiksmīgi izdevās veikt un izcīnīt ceļazīmi uz pusfinālu. 

Savukārt sacensībās Liepājā kopumā piedalījās 180 klases no Kurzemes reģiona un Rīgas. Dalībnieku pulkā bija arī Liepājas Jūrniecības koledžas S-21 grupas audzēkņu komanda, kas par savu kapteini izvirzīja Eranu Dominiku Saveli. Kaut arī koledžas komandai šoreiz nepaveicās, jo sacensībās pietrūka iegūto punktu skaits, lai kvalificētos finālam, tomēr sportiskais azarts un jautri pavadītais laiks ir lielākais ieguvums mūsu komandai, kas nostiprina pārliecību nākošajā gadā startēt atkal. 

Sacensības, ko organizē Tele2, notiek jau 11 reizi, tajās dalībnieki sacenšas dažādās atrakcijās un orientēšanās spēlēs, rādot savu veiklību un atjautību.

Indra Grase
sabiedrisko attiecību speciāliste

Atpakaļ