Kitija Lagza saņem Simtgades stipendiju

Simtgades izcilniece Kitija Lagzda izlaidumā saņēma Izglītības un zinātnes ministrijas un Finanšu ministrijas izsniegto Pateicību.
 
Simtgades izcilniece Kitija Lagzda izlaidumā saņēma Izglītības un zinātnes ministrijas un Finanšu ministrijas izsniegto Pateicību.
Liepājas Jūrniecības koledžas Jūrskolas programmas “Jūras transports” (kvalifikācija – kuģu vadītājs) absolvente Kitija Lagza saņēmusi Finanšu ministrijas, Izglītības un zinātnes ministrijas un VAS “Latvijas Loto” Latvijas Simtgades stipendiju un pateicības rakstu.
Finanšu ministrija, Izglītības un zinātnes ministrija un VAS “Latvijas Loto” kopā īsteno projektu – lielo Simtgades loteriju.  Tās mērķis ir iegūt līdzekļus stipendiju atbalsta programmai labākajam ikvienas Latvijas vidējās izglītības iestādes absolventam.
Simtgades loterijas vērienīgā stipendiju atbalsta programma paredz, ka, sākot no 2018 .gada, atbalsta stipendiju 500 eiro apmērā saņems katras Latvijas vidējās izglītības iestādes labākais absolvents visu izlaiduma klašu vidū. Atbalsts talanta pilnveidošanai tiek piešķirts par mācību sasniegumiem, aktīvu sabiedrisko darbu, iesaistīšanos mākslinieciskajā pašdarbībā un sporta aktivitātēs, kā arī par ieguldījumu izglītības iestādes attīstībā.
 
Indra Grase
Liepājas Jūrniecības koledžas
sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Atpakaļ