Piedalāmies karjeras dienā Tukumā

Jaunieši ar interesi noklausījās metodiķes Gitas Girņus prezentāciju par mācību iespējām Liepājas Jūrniecības koledžā.

Liepājas Jūrniecības koledžas studenti, metodiķes Gitas Girņus vadībā, piedalījās Tukuma novada Izglītības pārvaldes un Tukuma 2.vidusskolas organizētajā pasākumā – karjeras diena “Atnāc un uzzini!”, kas notika š.g. 25.janvārī.

Izstādē konsultantu lomā iejutās jūrniecības koledžas audzēkņi, kas stāstīja par skolas piedāvātajām mācību programmām, sadzīvi un aicināja apgūt ar jūrniecību saistītas profesijas.

Jaunieši izrādīja lielu interesi par Jūrniecības koledžu un iespējam apgūt jūrnieka profesiju. To apliecināja arī kuplais interesentu skaits, kas noklausījās G. Girņus prezentāciju par mācību iespējām Liepājas Jūrniecības koledžā.

Karjeras dienu, galvenokārt, apmeklēja Tukuma, Engures un Jaunpils novada skolu 8.-12.klašu skolēni, kuriem bija iespēja gan LJK prezentācijas laikā, gan individuālās sarunās noskaidrot sev interesējošus jautājumus un pat uzmērīt hidrotērpu.

Savukārt šā gada 28. aprīlī plkst. 12:00. Liepājas Jūrniecības koledžā būs Atvērto durvju diena, kad gan liepājnieki, gan tuvāku un tālāku novadu jaunieši un viņu vecāki aicināti apmeklēt koledžu, lai klātienē iepazītu skolu un saņemtu atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem.

Indra Grase
Liepājas Jūrniecības koledžas sabiedrisko attiecību speciāliste

Atpakaļ