Piedalāmies izstādē Skola – 2017

No 24. līdz 26.februārim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notika 23.starptautiskā izglītības izstāde „Skola 2017”, kas ļauj iegūt visaptverošu informāciju par mācību iespējām un palīdz izvēlēties piemērotāko izglītības ceļu.

Arī Liepājas Jūrniecības koledža piedalījās šajā izstādē, prezentējot gan skolu un tās piedāvātās programmas, gan pilsētu. Izstādē konsultantu lomā iejutās mācību iestādes audzēkņi Arta Grabe, Edgars Karpickis, Erans Dominiks Savelis, Rolands Boitmenis, Eduards Strautmanis, kas piedāvāja informāciju gan par studijām, gan koledžas aktualitātēm. Izstādē jaunieši galvenokārt interesējās par iestāšanās noteikumiem gan pēc devītās, gan divpadsmitās klases, par praksi, par stipendijām un to apmēru, par mācību programmām.

Lai jau iejustos jūrnieka ādā, Liepājas Jūrniecības koledžas pārstāvji savā stendā ik vienam interesentam piedāvāja izvēlēties tetovējumu ar hennu. Tā kā hennas  zīmējumu iespējas ir neierobežotas, katrs varēja izvēlēties sev tuvāko motīvu – sākot no enkuriem, stūres ratiem līdz kuģiem un bruņurupučiem. Hennas zīmējums tiek zīmēts ar brīvu roku un to zīmējums uz ādas turas 1 - 3 nedēļas.

Liepājas Jūrniecības koledža ir viena no vecākajām šāda veida mācību iestādēm Latvijā, kas jauniešiem gan pēc pamatskolas, gan pēc vidusskolas beigšanas piedāvā apgūt kuģa mehāniķa, kuģa vadītāja un loģistikas speciālista specialitāti, iegūstot pirmā līmeņa augstāko profesionālo izglītību.

Indra Grase
Liepājas Jūrniecības koledžas sabiedrisko attiecību speciāliste

Atpakaļ