Piedalāmies izstādē “Darbs un karjera”

Izstādes laikā par koledžu stāstīja Matīss Ģelzis (no kriesās), Kristaps Uztics, Damars Putrašēvics, Keita Žanete Balode.

 

2018.gada 20.martā Liepājā Latviešu biedrības namā norisinājās Nodarbinātības valsts aģentūras un Eiropas valstu Nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) organizētais starptautiskais darba gadatirgus „Darbs un karjera 2018”, kurā piedalījās arī Liepājas Jūrniecības koledža.

Interesenti tikšanās laikā ar koledžas pārstāvjiem varēja uzzināt gan par mācību, gan prakses iespējām, ko piedāvā mācību iestāde, kā arī varēja praktiski pārbaudīt savas prasmes uzvelkot hidrotērpu, ko palīdzēja izdarīt koledžas audzēkņi.

Pašreizējā darba tirgus situācijā vairāku nozaru darba devēji saskaras ar grūtībām atrast atbilstošus darbiniekus. Dalība darba gadatirgū darba devējiem ir laba iespēja reklamēt savu uzņēmumu, darba iespējas tajā un piesaistīt jaunus darbiniekus.

Pasākumā tika aicināti piedalīties Liepājas pilsētas un novada un citu reģionu darba devēji, kā arī pasākumā piedalījās Latvijas un citu Eiropas valstu Nodarbinātības dienestu eksperti, valsts iestādes, profesionālās apmācību iestādes un Eiropas informācijas tīklu pārstāvji, kuri informēs par darba, mācību un izglītības, karjeras un biznesa uzsākšanas iespējām Latvijā un Eiropā.

Atpakaļ