Mūsējiem sudrabs pilsētas atklātajā čempionātā zāles futbolā C divīzijā

Liepājas atklātā amatieru zāles futbola čempionātā C divīzijā Jūrniecības koledžas futbolisti finālā tiekoties ar Raven/Simpro komandu, izcīnīja godpilno otro vietu un ieguva sudraba medaļas un kausu. Kopumā šajā čempionātā rezultatīvākie spēlētāji mūsu komandā bija Edgars Braslis, kas bumbu vārtos raidīja 15 reizes, Ņikita Prociks, kas iesita 13 golus un Žans Vasiļjevs, kura kontā ir 12 gūtie vārti.

Komandas treneris Andris Freimanis jau pirms spēles prognozēja, ka cīņa būs ļoti sīva un pretinieki būs īpaši motivēti izcīnīt uzvaru, jo pretējā gadījumā viņi var palikt tikai ceturtajā vietā aiz Rucavas komandas, kas šajā turnīrā ierindojās trešajā vietā.

Neskatoties uz to, ka mūsu komandai pietrūka viens no vadošajiem spēlētājiem, puiši cīnījās līdz galam, taču pretinieks šoreiz izrādījās stiprāks. Līdz ar to LJK ar 1:6    piekāpās komandai Raven/Simpro.

Indra Grase
sabiedrisko attiecību speciāliste
mob.tel.:26591363
http://ljk.edu.lv

Atpakaļ