Liepājas Jūrniecības koledžas komanda piedalīsies erudītu konkursā

Liepājas Jūrniecības koledžas komanda piedalīsies 10. – 12. klašu erudītu konkursā „ES MĪLU TEVI, LIEPĀJA”, kas norisināsies 11. martā plkst. 15.30, Jauniešu mājā. Pasākumu organizē Liepājas Skolēnu dome sadarbībā ar Liepājas Bērnu un jaunatnes centru. Konkursa nolūks ir rosināt interesi un padziļināt zināšanas par Liepāju, tās kultūru, cilvēkiem, vēsturi un ģeogrāfiju. Attīstīt intelektuālās spējas, erudīciju un loģisko domāšanu. Kā arī pilnveidot prasmes darboties komandā.

Konkursa laikā dalībniekiem būs jāatbild uz jautājumiem un jāveic gan teorētiskus, gan radošus, gan praktiskus uzdevumus Jauniešu mājā un pilsētvidē. Tematika: Fakti par Liepāju, tās institūcijas, zināmākās personības un vietas.

Konkursa žūrija vērtēs dalībnieku zināšanas un konkursa laikā uzdotā radošā uzdevuma izpildi. Tāpat žūrijas komisija būs tiesīga lemt par papildus punktu piešķiršanu konkursa gaitā. Veiksmīgākās komandas apbalvos ar diplomiem un balvām.

Konkursā piedalīsies Liepājas pilsētas skolu 10.-12.klašu erudītu komandas piecu cilvēku sastāvā. Komandai jāievēl kapteinis un jāizdomā nosaukums.  

Liepājas Jūrniecības koledžu pārstāvēs apvienotā pirmā un otrā kursa audzēkņi. Komanda nosaukums: “Cunami”. Dalībnieki: kapteinis Klāvs Roberts Lohanskis (M-11), Ņikita Trofimovs (S-11), Vladislavs Karpovs (S-11), Daniils Sovokins (M-11), Roberts Ansulis (S-11). Skolotājs: Gita Girņus, LJK studiju un audzināšanas darba metodiķe.

Indra Grase
LJK sabiedrisko atttiecību speciāliste

Atpakaļ