Liepājas Jūrniecības koledža mācību gadu uzsāk kuplākā pulkā

Liepājas Jūrniecības koledžā, ka jau ierasts, Zinību diena iesākās ar svinīgo brīdi mācību iestādes lielajā zālē, kur bija pulcējušies pirmā kursa koledžas un Jūrskolas audzēkņi. Šogad koledža, jauno mācību gadu uzsāk kuplākā pulkā, jo Jūrskolā, kur uzņem audzēkņus pēc devītās klases, plānoto trīs grupu vietā ir nokomplektētas četras – divas grupas apgūs kuģu mehāniķu profesiju un divas – kuģu vadītāju profesiju.

Svinīgajā pasākumā Liepājas Jūrniecības koledžas direktors Vladimirs Dreimanis uzrunājot klātesošos uzsvēra, ka pārkāpjot šīs mācību iestādes slieksni ir jāiemācās uzņemties atbildību par sevi un par saviem pieņemtajiem lēmumiem. “Jūs esiet uz šejieni atnākuši, lai iemācītos kļūt par virsniekiem, kuriem nākotnē ar savām zināšanām un pieredzi būs jāspēj uzņemties atbildību ne tikai par kuģi, bet arī par tā apkalpi, kuras locekļi uzticēs jums savas dzīvības. Novēlu, lai jūs kļūtu par maniem kolēģiem ne tikai tāpēc, ka mēs nēsājam  formas, bet tāpēc, ka jums patīk jūra, jums patīk kuģi un jums ir vēlme kļūt par jūrniekiem. Novēlu jums iemācīties un saprast, ka kuģojot ārpus valsts, jūs esiet Latvijas pārstāvji, Latvijas jūrniecības  pārstāvji  un arī Liepājas Jūrniecības koledžas pārstāvji,” uzsvēra V. Dreimanis. 

Pavisam Liepājas Jūrniecības koledžas Jūrskolā uzņemti: kuģu vadītāji – 54, kuģu mehāniķi – 66. Savukārt koledžā uzņemti: kuģu vadītāji – 77, kuģu mehāniķi – 51, bet loģistikas specialitāti vēlas apgūt – 15 jaunieši. Bet nepilna laika studijām uzņemšana turpināsies līdz 23. septembrim.

Indra Grase
Liepājas Jūrniecības koledžas
sabiedrisko attiecību speciāliste
mob.tel.:26591363

Atpakaļ