KONKURSS - LJK JŪRASSKOLAS AUDZĒKŅU VIENOTĀ MOBILITĀTE UZ ITĀLIJU

1.kursa (ar septembri 2.kurss) stūrmaņu un mehāniķu programmu jūrskolas audzēkņi aicināti pieteikties dalībai mobilitātē uz Itāliju, kur plānotas 5 dienu apmācības Erasmus+ stratēģiskās partnerības projekta “MaJoRSkills” ietvaros, viesojoties LJK partneriestādē IIS Barsanti Massa, kur apmācības tiks organizētas kopā ar Itālijas un Vācijas skolas BSH audzēkņiem.

Mobilitātes uzņemošā iestāde un organizators: IIS Barsanti Massa, WEB: http://www.barsantisalvetti.it/jupgrade/. Atrodas Itālijas piejūras pilsētā Massā.

Mobilitātes programma ietver:

  • Darbam nepieciešamo pamatprasmju uzlabošanas praktiskās apmācības – “Self representation to potential employers”;
  • Dažādu nozaru vietējo uzņēmumu un iestāžu apmeklējumu (t.sk. marmora raktuvēs un pārstrādes uzņēmumā, Industrijas asociācijā, kuģu būvētavā, ostā u.c.);
  • Itālijas kultūras iepazīšanu.

Prasības: pretendentam jābūt ar labam sekmēm (obligāti sekmīgam), labām angļu valodas zināšanām – no dalībniekiem tiek sagaidīta aktīva dalība un iesaiste visās mobilitātē paredzētajās aktivitātēs, komunicējot ar partneiestāžu audzēkņiem un personālu angļu valodā.

Priekšroka tiek dota pretendentiem, kuri š.g. martā iesaistījās Itālijas un Vācijas audzēkņu uzņemšanā LJK.

!!! Nepilngadīgiem pretendentiem jāiesniedz vecāku atļauja piedalīties konkursā, un pēc nominēšanas – notariāli apstiprināta atļauja doties mobilitātē bez vecāku pavadības. Pieteikumus izvērtēs LJK izveidotā izvērtēšanas komisija.

Mobilitātes laiks:  2018. gada 22.oktobris – 2018. gada 26.oktobris (iespējams vēl mainīsies datums)

Pieejamo vietu skaits:  10

Dalībniekiem tiks segti ceļa un vietējā transporta izdevumi, iegādāta apdrošināšana, segtas ēdināšanas un izmitināšanas izmaksas, paredzēto kultūras aktivitāšu izmaksas.

Dalībniekus mobilitātē pavadīs 2 pavadošās personas.

Lai pieteiktos konkursam jāiesniedz:

- pieteikuma anketa (var lejupielādēt šeit), aizpildīta angļu valodā;

- motivācijas vēstule angļu valodā, kas adresēta “LMC Erasmus+ Evaluation committee” un apraksta, kāpēc dalība jums ir svarīga, ko iegūsiet;

- sekmju izziņa/izraksts (var pasūtīt 104. kab.) par pēdējo mācību gadu (2017.-2018.g.);

 

Pieteikšanas laiks: no 12.06.2018 līdz 23.07.2018.

Iesniegt pieteikumu, motivācijas vēstuli un CV var elektroniski, sūtot uz erasmusplus@ljk.lv vai iesniegt personiski LJK 103.kab., Uliha iela 5, Liepājā.

                                                                                                                                                                                                                                                                                              

 

 

 

 

Informācijai: K.Zariņa Projektu speciāliste, erasmusplus@ljk.lv (103.kab.), J.Zalomova Projektu speciāliste  +371 27089970  (103.kab.)

 

Atpakaļ