Koledžas komanda erudītu konkursā trešie labākie

Komanda “Tankeris” (no kreisās): Madars Sakovičs, Klāvs Roberts Lohanskis, Valters Poriņš, Artūrs Silnieks, Roberts Jevtejevs.

2017. gada 23. martā, turpinoties Liepājas dzimšanas dienas noskaņām, Jauniešu mājā norisinājās Skolēnu domes organizētais 10. - 12. klašu audzēkņu erudītu konkurss “Es mīlu Tevi, Liepāja”. Tā mērķis - padziļināt zināšanas par mūsu pilsētas vēsturi, kultūru un ģeogrāfiju, attīstīt erudīciju un prasmi darboties komandā.

Liepājas Jūrniecības koledžu konkursā pārstāvēja Klāvs Roberts Lohanskis (M-21), Valters Poriņš (S-11), Artūrs Silnieks (S-11) un Madars Sakovičs (S-11). Organizatoriskos pienākumus veica Roberts Jevtejevs (S-11).

Savai komandai puiši deva nosaukumu “Tankeris” un konkurencē starp 10 izglītības iestādēm ieguva godpilno 3. vietu. Balvā tika saņemti ielūgumi uz Liepājas kartinga halli.

Konkursa dalībniekiem bija jādemonstrē savas zināšanas par ievērojamām personībām un vietām Liepājā, jāatpazīst melodijas, ko radījuši Liepājas mūziķi (“Līvi“, “Liepājas brāļi“, Ivo Fomins u.c.) un jāparāda veiklība orientēšanās sacensībās.

Liepājas Jūrniecības koledžas komandas dalībnieki ar pārliecību atzina, ka sacensības bija lieliska iespēja mācīties strādāt komandā un pierādīt koledžas audzēkņu erudīciju!

Gita Girņus
metodiķe studiju un audzināšanas darbā

Atpakaļ