Koledžas audzēkņi piedalās Dzejas dienās

Dzejas dienu atklāšanā Hika zālē ar dzejas lasījumiem piedalījās Keita Žanete Balode (no kreisās) un Roberts Jevtejevs. Kopā ar kursabiedriem dzejas noskaņas izbaudīja Arta Grabe.

Kā ierasts, katru gadu Liepājā septembrī notiek tradicionālās dzejas dienas. Šogad tās noritēja no 7. līdz 16. septembrim. Dzejas dienu atklāšanā ar dzejas lasījumu uzstājās arī Liepājas Jūrniecības koledžas audzēkņi Keita Žanete Balode (S – 21) un Roberts Jevtējevs (S – 21), saņemot atzinību no pasākuma rīkotājiem.

Dzejas dienu atklāšana notika otrdien, 12. septembrī viesnīcas “Promenade Hotel” zālē “Hika spīķeris”  ar dzejas vakaru „Jubilāru parāde”, ko vadīja un ar dziesmām papildināja aktieri Everita Pjata un Kaspars Kārkliņš, viņiem palīdzēja mūziķis Normunds Kalniņš, bet dzejas lasījumos bija aicināti iesaistīties liepājnieki, kuru ikdiena nebūt nav cieši saistīta ar dzeju un uzstāšanos.

Pasākuma ieceres autore, Liepājas Universitātes lektore Sandra Okuņeva pastāstīja: „Šogad Latvijas kultūras dzīve ir īpaši bagāta ar dzejniekiem – jubilāriem, bet dzejas vakarā gluži kā parādē virknējās Liepājas puses apaļo jubilāru un visas Latvijas dižjubilāru (tādu, kam paliktu 100 un vairāk gadu) radītais, lai atcerētos un  atgādinātu, lai lepotos, bet  galvenais – lai kopīgi ieklausītos tādu dzejnieku kā E. Ādamsona, E. Veidenbauma, M. Ķempes, O. Gūtmaņa, M. Zihmaņa, J. Rūsiņa, A. Caunes, E. Eglāja u.c. vārdos. Gribētos, lai izveidotos kopīga dzejas svinēšana.”

Atpakaļ