Koledžā viesojas audzēkņi un skolotāji no Turcijas

 
 
Laikā no š.g. 7.-20. aprīlim LJK viesojās 7 audzēkņi un 4 personāla pārstāvji no Turcijas (Antālijas) partneriestādes Fettah Tamince Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi. Izglītības iestāde Turcijā nodrošina vidējās profesionālās izglītības apguvi un sagatavo jaunos jūrniecības nozares speciālistus. 
Audzēkņi Turcijas partnera veidotā Erasmus+ projekta Nr. 2017-1-TR01-KA102-039160 (“Maritime in European Standards”) ietvaros Liepājā papildināja zināšanas kuģu būvēšanas rasēšanā ar programmām AutoCad un SolidWorks. Lai nodrošinātu mūsdienīgas un saturiskas mācības, LJK organizēja viesu apmācību sadarbībā ar Liepājas Valsts tehnikumu un daļa mācību tika organizētas LVT nesen izremontētajās darbnīcās. Viesi tika iepazīstināti ar abām institūcijām un Liepāju. Audzēkņi apguva līdzīgu priekšmetu mācību saturu LJK un piedalījās praktiskajās nodarbībās LVT, gūstot iespaidu par kuģu modelēšanas mācību un prakses standartiem Eiropā, Latvijā.
LJK plāno turpināt veiksmīgi aizsākto sadarbību ar Fettah Tamince Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi un nākamgad Erasmus+ projektu ietveros cer organizēt LJK Jūrskolas audzēkņu apmācību Turcijā par tēmu "Jūrniecības speciālistu drošība uz ūdens".
 
 
Atpakaļ