Liepājas Jūrniecības koledžā mācīsies studenti no Rumānijas.

FOTO: 2015.gada novembrī Liepājas Jūrniecības koledžas direktors Vladimirs Dreimanis viesojās Mircea cel Batran Jūras akadēmijā un parakstīja starpinstitucionālu līgumu ar tās rektoru Oktavian Tarabuta par turpmāko sadarbību.

Divi Rumānijas Mircea cel Batran Jūras akadēmijas (pilsētā Konstancē) studenti 2016./2017. m.g. pavasara semestra laikā studēs Liepājas Jūrniecības koledžā (LJK).

LJK projektu speciāliste Jekaterina Zalomova pastāstīja, ka Daniel Lovin un Ionut-Cristian Dragan ir pirmie Erasmus+ apmaiņas programmas studenti, kuri koledžā studēs tik garu periodu. “Jaunieši mācīsies kopā ar stūrmaņu nodaļas otrā kursa augstākas izglītības programmas studentiem. Ar viņiem gan individuāli, gan grupā strādās koledžas pasniedzēji, lai nodrošinātu teorētisko zināšanu un praktisko iemaņu apguvi,” skaidroja J. Zalomova.

Liepājā studenti ieradīsies 23.janvārī un savas studiju gaitas iesāks jau 24.janvārī. Paredzēts, ka studenti dzīvos koledžas kopmītnē, bet integrēties mācību iestādes dzīvē palīdzes studenti no LJK Pašpārvaldes.

2015.gada novembrī Liepājas Jūrniecības koledžas direktors Vladimirs Dreimanis viesojās Mircea cel Batran Jūras akadēmijā un parakstīja starpinstitucionālu līgumu ar tās rektoru Oktavian Tarabuta par turpmāko sadarbību. Savukārt studentu apmācības programmas saskaņošana sākās 2016. septembrī, kad uz LJK 140. gadadienu bija ieradušies Rumānijas Mircea cel Batran Jūras akadēmijas pārstāvji.

Apkopojot Erasmus+ programmā paveikto, kopumā pagājušajā 2015./2016. mācību gadā izmantojot jauniešu apmaiņas programmas projektu sniegtās iespējas dažādās ārvalstīs mācījās un praksi izgāja 25 Liepājas Jūrniecības koledžas audzēkņi, savukārt 35 ārvalstu studenti viesojās LJK.

Indra Grase
Liepājas Jūrniecības koledžas
sabiedrisko attiecību speciāliste
mob.tel.:26591363
www.ljk.lv

 

Atpakaļ