Arī vidzemnieki interesējas par jūrniecības profesiju

Par koledžu vidzemniekiem stāstīja Kristaps Uztics (no kriesās) Indra Grase un Samanta Vasiļjeva.

 

Otrdien, 27.martā, Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā jau devīto reizi notika karjeras pasākums “Veru durvis uz augstskolu”. Šajā pasākumā piedalījās arī Liepājas Jūrniecības koledžas pārstāvji.

 

Par mūsu izglītības iestādi, mācību apstākļiem un sadzīvi stāstīja paši audzēkņi, kuri demonstrēja arī mezglu siešanas iemaņas. Savukārt sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase prezentācijā iepazīstināja 9. un 12. klašu audzēkņus ar Liepājas Jūrniecības koledžas piedāvātajām mācību programmām un iestāšanās noteikumiem. Īpašu jautrību klātesošo vidū izraisīja hidrotērpu uzvilkšanas sacensības.  

 

 

Karjeras diena notika vairākās daļās: plkst. 11.00 kabinetos norisinājās dažāda veida nodarbības un lekcijas, tad skolas vestibilā notika pasākuma svinīgā atklāšana, skolas gaiteņos skolēni varēja iepazīties ar bukletiem, uzdot jautājumus pasniedzējiem un skolēniem, bet plkst. 13.00 notika otrā nodarbība.

 

Uz šo karjeras dienu bija ieradušies vairāk nekā 30 dažādu augstskolu un koledžu pārstāvji no Rīgas, Liepājas, Ventspils, Rēzeknes, Daugavpils, Jelgavas un tepat no Vidzemes Augstskolas.

 

Nodarbības bija ļoti daudzveidīgas, orientētas uz dažādām gaumēm un interesēm: 3D modelēšana un animācija, biomedicīnas laboranta profesija, ieskats arābu kultūrā, kinologu demonstrējumi, digitālais mārketings, karjeras iespējas aviācijas nozarē, jūrniecībā utt.

 

Informācijas avots: portāls Valmieras ziņas

Atpakaļ